Sokol Kosořice - AFK Sadská  0:3 (0:0)

Boleslavská mužstva v I.B třídě byla nalosována do nymburské skupiny, Kosořice na úvod čekalo mužstvo Sadské.

Úvod zápasu mnoho vzrušení nenabídl, postupem času si však domácí vytvořili územní převahu a odměnou jim mohla být úvodní branka. Po kolmici Černého se před Jindrou ocitl Sabol, ale brankář jeho ránu vyrazil vedle branky. Hosté odpověděli akci Štáchy, který se až příliš snadno dostal do vápna a jen díky zákroku Kortuse zůstalo skóre stejné. V posledních vteřinách prvního poločasu obral Voleman hostujícího zadáka o míč, ale Sabol nezužitkoval ani druhou příležitost.

Druhý poločas navazoval na ten první, Kosořice i nadále měly více ze hry, ale bez gólového efektu. V 51. minutě doplachtil Volemanův centr k Michalovi, ten však z jedné mířil vedle. V nadcházejících minutách končila většina akcí Sadské na pozorné obraně, pokusy domácích zase na nepřesné finální fázi. Další nebezpečnou situaci si domácí vypracovali až v 82. minutě. Boháček vrátil míč před branku, hlavičkující Michal ale mířil doprostřed branky. Rozuzlení celého zápasu přinesla poslední pětiminutovka. Jen těžko uvěřitelné skóre 0:3 svítilo na ukazateli na konci zápasu. V 85. minutě napřáhl Šmejkal z přímého kopu, Kortus neudržel míč v náručí a hráči Sadské nakonec se štěstím otevřeli skóre zásluhou Štáchy. Téhož hráče nepokryla opařená obrana domácích ani o tři minuty později a o výsledku bylo takřka rozhodnuto. Nakonec přidali hosté ještě jednu branku, když se dokázali vymanit od postranní čáry a Nedbal s přispěním tyče stanovil pro Kosořice krutý výsledek.
  • Branky: 85. a 88. Štácha, 90. Nedbal
  • Rozhodčí: Pudil - Žižka, Pokorný