TJ Sokol Kosořice "B" - SK Skalsko "B" 4:1 (2:0)

Tradiční problémy s poskládáním sestavila ještě umocnil fakt, že v minulém kole byl vyloučen brankář Dufek. Jeho místo v souboji se Skalskem obsadil stoper Drahota. Domácím pomohli Strásnký, Stehlík a Skokan, kteří z různých důvodů již tak často nenastupují. Soupeř ze Skalska dorazil pouze s jedenácti hráči.

Hosté sice ještě nezískali v této sezóně ani bod, na kosořické půdě však začali lépe a připsali si i úvodní šanci. Domácím vázla kombinace, mezi úspěšné akce se dá považovat souhra Zítky s Kalinou, s tou si však hosté poradili. Pak ovšem hráči Skalska z čista jasna kapitulovali. Darmoš z levé strany okamžitě přihrál na vápno Pavlíčkovi, který bez přípravy mířil do černého - 1:0. Neuběhly ani tři minuty, když Václav Flodrman na pozici stopera zariskoval, Pavlíček ho obral o míč a přehozením brankáře zvýšil náskok Kosořických. V dalších minutách už byla aktivita na straně domácích. Ze střední vzdálenosti zkoušeli štěstí Kubín a Bešík. Za dvoubrankového vedení Kosořic se šlo také do šaten.

Tento stav však už neplatil v 55. minutě, kdy Lener pěknou ranou potřetí překonal skalského Zeithamla. To už hosté poslali kapitána Václava Flodrmana do útoku. Nakonec i hosté zmařili Drahotovi čisté konto. Po centru z levé strany se míče zmocnil Svárovský a nekompromisní střelou zkorigoval na 3:1. Tato branka však útočné výpady Kosořických nezastavila, ba naopak. Darmoš nejprve zkoušel štěstí sám a o chvíli později vyslal do sóla Kalinu, který však neproměnil. Přesně nemířil z dobré pozice ani Zítka po přihrávce Heřmanského. Hráči Skalska ke konci zápasu přišli vinou zranění o kapitána Václava Flodrmana. I o deseti se snažili o nemožné, ale kosořická obrana dirigovaná Mojžíšem fungovala dobře. V 78. minutě našel Pavlíček Darmoše, ten přihrál pod sebe a Heřmanský propálil vše co mu stálo v cestě. V poslední příležitosti utkání se blýskl domácí Drahota, když chytil soupeři stoprocentní šanci. Rozhodčí Černý si odbyl premiéru v dospělé kategorii a svou úlohu zvládl na výbornou. K tomu přispěla i obě mužstva svou disciplinovaností.

• Branky: 27. a 30. Pavlíček, 55. Lener, 78. Heřmanský - 56. Svárovský
  • Rozhodčí: Černý