SK Skalsko "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 1:2 (1:0)

V duelu týmů z opačných pólů tabulky cestovali Kosořice do Skalska. Hosté již mohli využít služeb většiny hráčů základní sestavy. To domácí měli v úvodu problémy.

Fotbalisté Skalska nastoupili pouze s deseti hráči a čekali na příjezd jedenáctého. I přesto domácím vyšel úvod zápasu a svého soupeře přehrávali. Po pár minutách už domácí také hráli v jedenácti. Hostující Dufek byl neustále v permanenci, v 18. minutě se hráči Skalska po zásluze radovali. Zdeněk Jakubec st. jemným lobem poslal míč kolem kosořického hráče i brankáře přímo do sítě. To už domácí museli nuceně vystřídat kapitána Václava Flodrmana. Naštěstí pro domácí dorazil další hráč a tak se pokračovalo ve jedenácti na obou stranách. Domácí ještě nevyužili několik šancí, zejména standartní situace Zděnka Jakubce st., která se otřela o tyč. Až po několika minutách se začali osmělovat i hosté. Zejména Darmoš se snažil zaměstnávat domácího brankáře. Hosté přidali, zpřesnili hru v defenzívě a začalo se hrát převážně na polovině Skalska. Hosté však nedokázali před brankou dobře zamířit. Střely Libora Boháčka a střídajícího Bartoníčka postrádaly přesnost. Neujaly se ani pokusy Bešíka ze střední vzdálenosti. Těsné vedení tak platilo i v poločasové přestávce.

Kosořičtí i po změně stran pokračovali v aktivitě. Ve 46. minutě potrestal faul na Darmoše v pokutovém území Jiří Boháček úspěšnou exekucí penalty. Hned vzápětí rozehrával Bartoníček rohový kop. Přízemní centr doletěl k Darmošovi, který zblízka dotlačil míč do sítě podruhé - 1:2. Hosté se nadále snažili hrát hlavně po zemi a vstřelit uklidňující třetí branku. To se však nepodařilo Šebestovi po střele zpoza vápna ani Liboru Boháčkovi zblízka. Kosořičtí nedokázali využít několika dalších brejků. Dlouhými míči to zkoušeli domácí, jenže obrana zatím fungovala bezchybně. S přibývajícím časem se domácí stále častěji soustředili na diskusi s rozhodčím než na samotnou hru. Případné střely Dufef zlikvidoval. Hosté nakonec tři body uhájili.

• Branky: 18. Zdeněk Jakubec st. - 46. Jiří Boháček (pen.), 48. Darmoš
  • Rozhodčí: Navrátil (delegát Tiller)