Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - SK Sokoleč  2:4 (1:3)

Kosořice na Sokoleč neumí. Vzájemná utkání vždy skončila vítězstvím dnešního soupeře.

V nastolené tradici chtěli hosté nadále pokračovat. V probíhající šesté minutě nezachytila kosořická obrana přihrávku před branku a Kulhánek poslal Sokoleč do vedení. Kosořice si svou první vážnější šanci vypracovaly v šestnácté minutě. Na hranici vápna se do míče opřel Kořínek a Podrazský měl plné rukavice práce. Další rána pro domácí přišla v 18. minutě. Po chybné přihrávce se sokolečský Puk prodral mezi dvojící obránců a podél Bartoše, novice v kosořické svatyni, zvýšil na 0:2. Zkorigovat mohl o dvě minuty později Antoš. Po Štecherově nahrávce si poradil s dvojicí zadáků, ale v rozhodujícím momentu mířil vedle. Ve 28. minutě si míč k přímému kopu postavil Sabol a svou levačkou řádně protáhl hostujícího brankáře. Kosořický středopolař se mohl radovat ve 31. minutě. Po přesně načasované přihrávce snížil na rozdíl jediné branky. Šance domácích na vyrovnání  ještě více klesly o pět minut později. Po standartní situaci nikým neatakovaný Soukup stanovil poločasový stav na 1:3.

Jako první ve druhém dějství zahrozili hráči Sokolče. Středem hřiště se do vápna prokličkoval Němec. Po nepřesné střele nařídil hlavní sudí ještě přímý volný kop, který Bartoš bravurně vyrazil. Výhodu standartní situace dostaly i Kosořice. Míč zahraný Antošem zapadl k překvapení všech přítomných za Podrazského záda. Hned o minutu později mohli domácí udeřit znovu. Zikmunda z levé strany ale zacílil nepřesně. Podobně si počínal i v 67. minutě ze střední vzdálenosti Sabol. Kosořické naděje na vyrovnání přibrzdilo vyloučení Boháčka po druhé žluté kartě. Hosté využil početní výhodu již po čtyřech minutách. Do otevřené obrany se vydal Puk a parádní střelou k tyči zvýšil na 2:4. Skóre ještě mohl rozšířit Němec. Jeho střelu z blízka zneškodnil brankář. Obdobně tomu bylo i na druhé straně při střele Macháče. V 86. minutě těžil ze spolupráce Kořínka s Macháčem Sabol, jehož přihrávka na volného Darmoše byla nepřesná. Z protiútoku se na Bartoše řítil Puk, ani on už stav zápasu nezměnil.
  • Branky: 31. Sabol, 57. Antoš - 6. Kulhánek, 18. a 76. Puk, 36. Soukup
  • Rozhodčí: Mikeš - Jansa, Herda