Sokol Kosořice - Sokol Teplýšovice  5:2 (3:1)

Kosořice bez řady zraněných musely značně improvizovat a k zápasu byli připraveni také hráči "B" mužstva i zkušení matadoři, kteří soutěžně skončili před několika lety.

Dobrá nálada před utkáním u domácích vygradovala v páté minutě, kdy se ze standardní situace prosadil technickou střelou Kořínek. Soupeř zahrozil z nenápadné akce parádní dělovkou Starosty, proti které výborně zakročil Kortus. V prvním poločase měly Kosořice výbornou produktivitu. Při další akci Kořínka zvýšil Sabol jedovatou střelou na 2:0. Propustná obrana Teplýšovic přihlížela ve 36. minutě třetí brance. Antoš udělal ve středu hřiště rychlou kličku a na umístěnou střelu byl Hájek krátký. Pět minut před odchodem do kabin poslal Kořínek do sóla Miškovského. Domácí středopolař nakonec nabídnutou příležitost neproměnil. V téže minutě fauloval kosořický Drahota pronikajícího Mládka a  nařízený pokutový kop proměnil Ottl.

Hostující brankář byl myšlenkami ještě v kabině, když dlouho váhal nad vyběhnutím. Kořínek však míč za jeho záda nepropasíroval. Následně si Teplýšovice vytvořily několik slibných šancí. Ottl před brankou míč netrefil a o chvíli později vyřešil závar před vlastní brankou Kortus. Ten zasahovat nemusel při hlavičce Podhorského, která minula levou tyč. Stav utkání se měnil až v 62. minutě. Kosořická obrana nezachytila kolmici středem hřiště a Bálek s přehledem snížil. Hra se většinu doby odehrávala na půli domácích, ti však pozorně číhali na brejky a málem udeřili po akci Gruse. Na přihrávku do druhé vlny si zaběhl Miškovský. První střelu vyrazil obránce a ve druhém případě mířil vedle. V roli nahrávajícího se mu dařilo lépe. V 71. minutě po sprintu přes půl hřiště oslovil Kořínka, který po kličce gólmanovi zakončoval do prázdné branky. Za Kosořice zahrozil o pět minut také Boháček, hlavičkoval však do boční sítě. Hosté si vážnější příležitost schovali až do 78. minuty. Po přihrávce Klabíka mířil Ottl vysoko nad. Mezi střelce se mohl zapsat také Darmoš, jeho pokus Hájek nakonec zlikvidoval. V 90. minutě si Kořínek zopakoval gólovou radost z páté minuty a opět přesně mířenou střelou z přímého kopu završil svůj hattrick.
  • Branky: 5., 71. a 90. Kořínek, 25. Sabol, 36. Antoš - 40. Ottl, 62. Bálek
  • Rozhodčí: Brejník - Průcha, Laštovička