Sokol Teplýšovice - Sokol Kosořice  5:3 (5:0)

Po stránce žlutých karet hrály Kosořice velmi disciplinovaně, nikoli však v defenzivní činnosti.

Jedna prohra za druhou, to je tvrdá realita hráčů Kosořic v podzimní části sezóny. Nevedlo se jim ani v Teplýšovicích. Již ve třetí minutě se po přihrávce mezi stopery trefil Škvor. Gólu nezabránil ani dobíhající Poslt. První střelu hostí obstaral Štecher, mířil však vysoko nad. Vyrovnat se nepodařilo ani Miškovskému po přihrávce Kořínka. Ve 20. minutě se ještě zastřeloval Podhorský. O tři minuty později byli již spoluhráči úspěšnější. Hráči Kosořic přišli ve středu hřiště o míč a přímočarou akci zakončil Vaňous podél Majzlana. Za další dvě minuty vsítil třetí branku Teplýšovic Rybka. Hosté v první půli nechávali soupeři hodně místa, za což je domácí nekompromisně trestali. Akce domácího Boti po půl hodině hry skončila v brankářových rukavicích. O chvíli později se na pravé straně ocitl nekrytý Orsák a jeho rána se otřela o břevno. Po dlouhé době byl v akci i brankář Hájek. Standartní situaci V.Sedláčka vyrazil mimo branku. Kosořice mohly snížit ve 35. minutě. Kořínek před odkrytou brankou po Hrechkově centru nastřelil pouze obránce. Na druhé straně po přihrávce Mládka laxně zakončil Vaňous. Hrechko opět centroval ve 37. minutě. Přihrávka však spoluhráče nenašla. V téže minutě Teplýšovice zvýšily vedení. Za obránci se opět objevil Vaňous. Jeho střelu gólman vyrazil, ale volný Rybka se již nemýlil. Nejnebezpečnější šanci Kosořic nevyužil Miškovský po přihrávce Kořínka. Ve 45. minutě kosořický brankář přihrál přímo na kopačky Rybky, který jeho chybu potrestal - 5:0.

Ve druhém poločase se karta obrátila a góly padaly do domácí sítě. Po čtyřech minutách hry po spolupráci Miškovského s V.Sedláčkem skóroval Boháček přes vyběhnuvšího brankáře. V 53. minutě hosté ukrojili další díl ze soupeřova náskoku. Po Hrechkově centru střílel Miškovský do obráncových nohou. Odražený míč Dědek bezpečně uklidil za Hájkovy záda. O pět minut později se v dobré šanci ocitl střídající Sahula. Sám před gólmanem skóre nezměnil. V 60. minutě ve dvou vyložených šancí zahrozil aktivní Rybka. V obou případech jeho střely mezi tři tyče nemířily. V 70. minutě se proti hostujícímu brankáři neprosadil ani Orsák. Na hranici teplýšovického vápna si s obráncem pohrál Hrechko a z jeho přihrávky těžil Dědek. Asistent na pomezí však odmával aut. Poslední dvě šance zápasu měly Kosořice. Nejprve hlavičkoval Boháček nad. V 89. minutě ještě výsledek upravil Miškovský poté, co Kořínek získal míč. Po slalomu na pravé straně přihrál prvně jmenovanému, který mířil přesně k tyči.

• Branky: 3. Škvor, 23. Vaňous, 25., 37. a 45. Rybka - 49. Boháček, 53. Dědek, 89. Miškovský
  • Rozhodčí: Kudrna - Brožek, Brejník