Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Kosořice - Bělá p/B. 10:0 (5:0)
B: 3x Jakub Krátký, 2x Martin Rösler, 2x Jáchym Kořínek, 2x Jan Grus, Čacký (vl.)
Nová Ves - Kosořice 3:5 (2:3)
B: 2x Jakub Čerych, Jan Grus, Martin Rösler, Jiří Stehlík

V prvním duelu turnaje se Zdětínem začal lépe soupeř a po nastřelení břevna mířil o chvíli později už přesně - 0:1. Hráči Kosořic začali úspěšněji kombinovat až v závěru prvního poločasu. Dvě šance ale zdětínský gólman chytil. Hned zkraje druhého poločasu propadl kosořickému brankáři míč a dokutálel se až za brankovou čáru. Ze závěrečné snahy vytěžili Kosořičtí pouze snížení z kopaček Martina Röslera.

Zcela jiný průběh měl druhý zápas Kosořic. Naši hráči od počátku začali usilovat o první branku. To se povedlo po chybě gólmana, následné střele Jakuba Krátkého a dorážce Jana Gruse. Práci však měl i brankář Petr Skokan, který se blýskl chyceným pokutovým kopem. Nadále se ale hrálo na branku Bělé. Akci Jáchyma Kořínka úspěšně zakončil Martin Rösler. Dále třikrát hostující brankář vychytal Lukáše Stehlíka, na dorážku Jáchyma Kořínka už byl krátký. Po rohovém kopu Jakuba Čerycha míč pouze usměrnil Jan Grus do odkryté branky. Velkou šanci měl i Filip Bárta po přihrávce Jáchyma Kořínka, jenže zakončil těsně mimo. 5:0 to bylo po dalším zásahu Jakuba Krátkého. Pět branek se Kosořickým podařilo vstřelit také ve druhém poločase. Postupně se prosadili vlastní brankou Čacký a dále Martin Rösler, Jan Grus, Jakub Krátký a Jáchym Kořínek.

Souboj s Novou Vsí nabídl opět odlišný obrázek. Na začátku se prosadili hráči Nové Vsi, konkrétně Gažik, který nejprve proměnil pokutový kop a následně se prosadil i ze hry. Naštěstí hráči Kosořic stačili včas zareagovat. Pěknou akci Jana Gruse zakončil Jakub Čerych. Tentýž hráč o chvíli později i vyrovnal. Dále útočili hlavně domácí. Střelu Jáchyma Kořínka gólman vyrazil. S pokusem Jana Gruse si však už poradit nedokázal. Hned v úvodu druhého poločasu ale hráči Nové Vsi vyrovnali zásluhou nekrytého Vasice. Po rychle zahraném autu si Kosořičtí vzali vedení opět zpět díky Martinu Röslerovi. V závěru ještě nastřelil tyč Jakub Krátký. Poslední slovo měl Jiří Stehlík, který pečetil vítězství Kosořic.

• Nová Ves - Bělá 8:5
  • Nová Ves - Zdětín 0:5
  • Bělá - Zdětín 0:12
  • Rozhodčí: Néméthová, Vrabec
  • Diváků: 30
  • Sestava: Petr Skokan (K) - Jan Grus, Tomáš Poslt, Martin Rösler, Tadeáš Mojžíš, Martin Smutný, Jáchym Kořínek, Lukáš Stehlík, Jiří Stehlík, Filip Bárta, Jakub Krátký, Jakub Čerych