Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Metaz Týnec - Sokol Kosořice  0:0

V dohrávaném utkání 19.kola nastoupili proti sobě mužstva z popředí tabulky. Tomu odpovídal průběh hry, hrálo se od začátku ve svižném tempu.

Hosté nastoupili do zápasu po dvou nevydařených utkání (po pohovorech s hráči) se snahou odčinit poslední neúspěchy v neúplné sestavě. Pro zranění chyběli Hromádko, Dědek, Štecher a se sebezapřením hrál Černý. Kosořice vycházely ze zajištěné obrany s rychlím přechodem do útočné fáze, kterou většinou režíroval dobře hrající Jílek. Týnec útočil většinou po stranách hřiště s přihrávkami do vápna na nabíhající hráče z druhé vlny. Ve 27. minutě našel hostující Antoš dlouhým pasem Hrechka na hranici vápna, ale ten trestuhodně zahodil. Poté se dvakrát uvolnil Darmoš, finální přihrávka se však už nekonala. Z hranice vápna se v 41. minutě neujal ani trestný kop Jílka.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s jednou změnou a ještě větší chutí po vstřelení gólu. Zraněného Darmoše vystřídal Macháč. Většinu druhého dějství diktovali hru hosté, lepším pohybem a dobrou kombinací si začali vytvářet šance. Do zakončení se postupně dostávali Antoš, Macháč, Hrechko a Grus, bohužel vázlo zakončení. Největší šance zápasu se odehrála v 80. minutě. Jílek z pětadvaceti metrů vystřelil, brankář na nerovném terénu míč pouze vyrazil před sebe a dobíhající Hrechko z malého vápna nastřelil pouze ležícího gólmana.

Kosořice si za svůj výkon bod zasloužili, celý tým odvedl bojovný a disciplinovaný výkon v čele s dobře hrající obranou a záložní řadou.

• Branky: ---
  • Rozhodčí: Beran
  • Kosořice:
  • Vaňousek - Grus, Boháček, Černý, Poslt - Voleman, Sedláček, Jílek, Antoš - Hrechko, Darmoš (46. Macháč)

:: Fotky ze zápasu bohužel nejsou ::

Metaz Týnec -  Sokol Kosořice 0:0
    Bohemia Poděbrady - AFK Sadská 2:1