Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Metaz Týnec  2:0 (1:0)

Pokud nepočítáme úvodních sedmi minut nedohraného utkání v Libodřicích, nastoupili Kosořice ke svému prvnímu mistrovskému zápasu.

Úvod zápasu byl z obou stran opatrný, první náznak šance měli hosté, kdy v 8. minutě jim překazil dobrou šanci Pavlíček. Ve 12. minutě zahrozili opět hráči Týnce. Nepřesná rozehrávka a následná střela skončila na rohu od rukavic domácího Majzlana. O pět minut později promarnil vyloženou šanci domácí Darmoš, který hlavičkoval pouze do brankáře. Z následného roku nebezpečně hlavičkoval Boháček. Ve 22. minutě poslal Krichebauer hezkou přihrávku na Darmoše a následný centr nasměroval kosořický Pavlíček nad Maršíkovu branku. Kosořice obléhali hostující branku, ale nedokázali proměnit ani vyložené šance. Dalším smolařem byl Boháček, jehož střela z blízkosti mířila vedle. Kosořicím se podařilo skórovat na konci prvního poločasu. Výborně hrající Dědek hlavičkoval na naběhnutého Antoše, který uklidil míč k pravé tyči Maršíkovi branky.

Druhý poločas byl ve znamení nepřesností na obou stranách. Hráči Týnce zahrozili pouze po rohovém kopu, kdy osamocený hráč Týnce hlavičkoval nad domácí branku. Kosořice si vytvořili vážnější šanci až v samém závěru zápasu. Darmošovu přihrávku Antoš tentokrát nevyužil. Kosořický tým uklidnil až v 87. minutě Darmoš, který ve skluzu prostřelil týneckého gólmana podruhé. V 89. minutě musel pod sprchy hostující Kučera za faul na osamoceného Volemana.

• Branky: 44. Antoš, 87. Darmoš
  • Rozhodčí: Zuskin
  • Kosořice:
  •   Majzlan - Poslt, Bejda, Dědek, Krichebauer - Pavlíček (69. Grus), Voleman (90. Bašus), Boháček (39. Sedláček), Lener - Antoš, Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - Metaz Týnec 2:0