Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - SK Úvaly  1:1 (0:0)

V chladném počasí se diváci dočkali branek až po výměně stran.

Úvod mezi třetími Kosořicemi a vedoucími Úvaly mnoho zajímavého nepřineslo až na nechtěnou teč domácího Černého, ale pozorný Vaňousek byl na místě. Ani jedno z mužstev nechtělo udělat chybu a tak první nebezpečnější akce se odehrála až ve 28. minutě. Centrující Jílek hledal Macháče, před kterým pěkným zákrokem zasahoval brankář Havel. Na druhé straně provětral Vaňouskovi rukavice dobře hrající Vojtěch. Ve 45. minutě našla Jílkova přihrávka Sedláčka, který bohužel mířil nepřesně.

Pět minut po začátku druhého poločasu musel na poslední chvíli zasahovat Poslt po přihrávce mířící na úvalského Březinu. Kosořice odpověděly akcí Darmoše, který čistě skluzem vypíchl míč obránci, ale po přihrávce Jílka si Darmoš dal míč daleko od nohy a obrana hostí byla rychlejší. V devětapadesáté minutě dostal  hostující Vojtěch přihrávku za obranu, slabá střela však domácího gólmana nevyděsila. O šest minut později si kosořická dvojice Boháček-Antoš vyměnila míč a druhý jmenovaný pálil vedle levé Havlovi tyče. V 67. minutě se Úvaly ujaly vedení. Z hranice velkého vápna se prosadil střelou k tyči Kaucký. Kosořice nesložily zbraně a v 78. minutě byly blízko vyrovnání. Závar před hostující brankou po rohovém kopu Jílka však žádný kosořický hráč ve skrumáži do branky nedopravil. V další šanci se ocitl hostující Novák po chybě domácí obrany, místo přihrávky na osamoceného hráče zvolil střelu nad Vaňouskovu branku. Vyrovnat domácím se  podařilo až v 83. minutě poté, co se po Darmošově bombě slabší nohou marně natahoval úvalský gólman. V nastaveném čase se ke střele dostal opět Darmoš, tentokrát mířil vedle a zápas tak skončil po zásluze remízou.

• Branky: 83. Darmoš - 67. Kaucký
  • Rozhodčí: Zuskin - Šimůnek, Valín
  • Kosořice:
  • Vaňousek - Bašus, Boháček, Černý, Poslt - Antoš (71. Grus), Sedláček, Voleman, Jílek - Macháč, Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - SK Úvaly 1:1