Sokol Kosořice - FC Graffin Vlašim "B"  2:3 (0:2)

Vedoucí tým tabulky začal na kosořickém hřišti dobře, ale domácí nedali svou kůži zadarmo.

Kosořice nastoupily proti Vlašimi s několika změnami. V základní sestavě chyběl V.Sedláček a distancovaný Kořínek. S kapitánskou páskou na hřiště vyběhl Černý. První poločas odpovídal postavení týmů v tabulce. Pár minut od úvodního hvizdu zažehnala domácí obrana skrumáž před brankou. V desáté minutě před Majzlanem neuspěl hostující Mlika. Tentýž hráč potvrdil herní převahu svého týmu v 15. minutě. Po rohovém kopu se prosadil hlavou. O minutu později chtěl svého spoluhráče napodobit Fialka, ale přízemní střelu brankář bez problémů chytil. Ve dvacáté minutě to bylo již 0:2. Po pěkné přihrávce mezi obránce prostřelil gólmana Žovinec. Poté se Kosořice oklepaly a párkrát favorita vystrašily. Ve 21. minutě se Boháček díky svému důrazu dostal až k brance, kde jeho přihrávku na poslední chvíli odvrátil obránce. Gólem neskončila ani akce o dvě minuty později. Antošova střela však mířila do prostřed branky. Ve 31. minutě centroval Boháček a Darmošovo přiťuknutí poslal Hrechko pouze do gólmana. Minutu na to domácí nezastavili na půlce pronikajícího hráče a po přihrávce z pravé strany mířil Fialka do tyče. Další velkou příležitost darovali Vlašimi sami hráči Kosořic. Zbrkle rozehraný míč zachytil soupeř, ale Vosického sólo zůstalo bez gólového efektu.

Do druhé půle vyběhl místo Darmoše Bejda a po třech minutách hry zkorigoval. Přesný Žovincův pas hostující Fialka nezpracoval a po rychlém brejku se na vlašimskou branku řítil Grus. Střelu kosořického hráče Skácel vyrazil k Bejdovi, který byl ve správný čas na správném místě. V 54. minutě přišla ledová sprcha. Po neodmávaném ofsajdu obešel Vlasák brankáře a pohodlně skóroval. Domácí se pokusil vrátit do zápasu Boháček, jenž dobře přečetl záměr obránce. Střelu zpoza vápna tečoval Hrechko těsně vedle tyče. V 60. minutě Růžička tvrdou střelou prověřil gólmana. Toho nepřekonala ani dvojice útočníků, kteří se marně natahovali na přihrávku z levé strany. Kosořice předvedly pěknou akci v 66. minutě. Hruškův centr sklepl Boháček na Bejdu, jehož střelu Skácel bez problémů zlikvidoval. Agilní Boháček poslal brankáři svou vizitku v 75. minutě. Po Antošově přihrávce tvrdou ranou orazítkoval břevno. V 81. minutě se střelec třetího gólu ocitl sám před brankou. Majzlan však pohotově zasáhl. Na druhé straně se neujala Antošova střela. Definitivní podobu výsledku dal v 89. minutě Poslt. Po centru z levé strany mířil hlavou přesně.

• Branky: 48. Bejda, 89. Poslt - 15. Mlika, 20. Žovinec, 54. Vlasák
  • Rozhodčí: Svoboda J. - Zdeněk, Tatíček