TJ Sokol Kosořice "B" - Slavoj Kr. Vrutice "B" 2:1 (0:1)

V sobotu krátce po poledni obstaraly rezervy Kosořic a Kropáčovy Vrutice předzápas "A" týmů.

V parném počasí se hrál celkem pohledný fotbal. Oba týmy se v úvodu zastřelovaly. Díky přesnější kombinaci byli domácí více na míči, ale změnit stav utkání se jim nepodařilo. Ve 20. minutě udělal rozhodčí Chrastina přestávku na občerstvení. Následně se pokračovalo, jenže Kosořičtí nestihli včas pokrýt hráče a volný Malina ne příliš prudkou, za to však umístěnou střelou poslal Kropáčovu Vrutici do vedení. Inkasovaná branka domácí spíše nabudila a jejich snaha byla jasná, do poločasové přestávky minimálně vyrovnat. Boháček se snažil zásobovat spoluhráče centry ze strany, jenže ani z tohoto mráčku nezapršelo. Navíc si kosořický Darmoš obnovil svalové zranění a na domácí straně ho nedokázal nikdo nahradit. Navíc po zákroku v pokutovém území mohlo být Kosořickým ještě hůře, jenže pokutový kop Dufek skvěle zlikvidoval.

Fotbalisté Kosořic se s domácím publikem nechtěli loučit s nulou na kontě. Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně a v 55. minutě už musel hostující brankář lovit míč ze sítě. Boháček si narazil míč s J. Adámkem, odcentroval a odražený míč poslal Zítka nekompromisně pod břevno - 1:1. Kosořickým se podařilo dokonat obrat o několik minut později. Boháček se únikem po levé straně dostal až k rohovému praporku. Přesným pasem našel nabíhajícího Konečného, který hlavou překonal bezmocného gólmana. Hosté už neměli co ztratit a více otevřeli hru. Několikrát podnikli nebezpečné brejky, ale největší šanci nevyužil Holub. Přízemní střelou o kousek minul cíl. Na druhé straně přestřelil zařízení Skokan zařízení. Stav se již nezměnil a domácí navázali na dobré výsledky z předešlých zápasů.

• Branky: Zítka, Konečný - Malina
  • Rozhodčí: Chrastina