Slavoj Kr. Vrutice "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 5:3 (2:2)

Jako předvoj vyrazili v sobotu hráči rezervy Kosořic na duel do Kropáčovy Vrutice, kde se v neděli střetli také "A" mužstva obou týmů.

Od začátku se bylo na co dívat. Hra se přelévala ze strany na stranu a nezklamali ani střelci obou týmů. Hosté se ujali vedení díky úniku a následné střele Darmoše. Brzy však našli recept na kosořickou obranu i domácí a vývoj utkání zvrátili na svou stranu. Kosořickým asi největší problém dělal rychlonohý Čakrt. Nebyl však jediný, za rezervu nastoupilo několik hráčů, kteří se druhý den představili také v dresu prvního týmu. Na měkkém terénu se postupem času začalo i jiskřit. Některé zákroky musel hlavní arbitr ocenit žlutou kartou. Po jednou ze soubojů musel odstoupit kosořický Pavlíček, který paradoxně za tento střet viděl žlutou kartu. Nakonec se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Průnik Adámka zastavil obránce za hranicí pravidel a Jiří Boháček přízemní střelou proměnil pokutový kop.

Brankové hody pokračovaly i ve druhém poločase. Ze hry musel odstoupit Darmoš a na jeho místo vyběhl Tříska. Domácí se opět dostali do vedení. Ne však na dlouho. Jiří Boháček parádně zatočil míč kolem zdi a vrutický brankář neměl nárok. V 70. minutě však kosořický Lener viděl druhou žlutou kartu a musel chtě nechtě do kabin. Z následného přímého kopu šli domácí opět do vedení úspěšnou hlavičkou vrutického hráče. O několik minut později rozběhnutého Čakrta nedovoleně zastavil také Kalina, který si červenou kartu vysloužil bez předchozího napomínání. V tomto oslabení už hosté neměli šanci na zvrat. Naopak domácí využili jeden z řady brejků a pečetili vítězství na 5:3.

• Branky: 2x J. Boháček, Darmoš
  • Rozhodčí: Dragoun