TJ Sokol Kosořice "B" - Slavoj Kr. Vrutice "B" 2:3 (0:2)

Do jarních odvet vstoupila také mužstva IV. třídy. Kosořičtí v pozměněném pořadí na úvod přivítali tým Kropáčovy Vrutice. Obě mužstva využila posily z "A" týmů, domácím vypomohl Niklfeld.

Domácím chyběla řada hráčů, většinou ze zdravotních důvodů. Fotbalisté Kosořic se snažili kombinací probojovat před branku soupeře. Z jejich snahy vzešlo několik nadějných akcí. Pavlíček ani Darmoš však síť nerozvlnili. Hosté se spíše spoléhali na brejkové situace. Většinu akcí naštěstí pro Kosořické soupeř nedotáhl do úspěšného konce. V případě potřeby zasáhl gólman Dufek, který zlikvidoval sólo vrutického útočníka. Nejdůležitější momenty prvního poločasu se udály až v samém závěru. Po obléhání kosořického pokutového území nakonec zakončoval Šimon, slabší střela však proklouzla brankáři až do sítě - 0:1. Ve 45. minutě domácí opět smolně inkasovali. Lukeš nastřelil kosořického Pavlíčka, od kterého se míč odrazil do protipohybu gólmana.

Zkraje druhého poločasu domácí nuceně střídali a zraněného Mojžíše nahradil Kalina. Tím pádem už domácí museli doufat, že se neobjeví žádná další komplikace, protože na lavici náhradníku již nikdo nebyl. Na začátku druhého poločasu bylo vše jinak a domácím se dařilo více ohrožovat vrutického brankáře. Darmoš sice neproměnil slibné šance, ale chuť si spravil v 58. minutě, kdy střela na vzdálenější tyč skončila poprvé v hostující svatyni. Kosořičtí navíc o osm minut později i vyrovnali. Pavlíček zahrával rohový kop a gólman vyboxoval míč pouze do tyče a odtud za brankovou čáru - 2:2. Domácí fotbalisté pokračovali v ofenzívě, ale nesměli zapomínat ani na zadní vrátka. Hosté nadále podnikali rychlé výpady, zvlášť poté, co poslali na hřiště čerstvé síly. Za Kosořické neuspěl zejména Bartoníček, který nejprve dobře převzal míč, jenže nedokázal prostřelit brankáře. O chvíli později pálil nepřesně z velkého úhlu. Neuspěl ani Boháček, jehož rána se také nevešla mezi tři tyče. V 78. minutě však Vrutickým vyšla kolmá akce a Havelka křižnou ranou poslal opět hostující celek do vedení. Domácí se pokusili minimálně vyrovnat, jenže do závěrečného hvizdu už žádná branka nepadla.

• Branky: 58. Darmoš, 66. Pavlíček - 43. Šimon, 45. Lukeš, 78. Havelka
  • Rozhodčí: Halbich