Slavoj Kr. Vrutice "A" - Sokol Kosořice "A"  0:3 (0:3)

Den po utkání "B" mužstva se do Kropáčovy Vrutice vypravilo také první mužstvo Kosořic. Souboj rezerv skončil nerozhodně, rozhodnout tedy musely "A" týmy. Vzájemná bilance hovořila vždy pro domácí mužstvo, s tím se ovšem Kosořičtí nehodlali smířit.

V prvních minutách vynikaly hlavně obrany a logicky tak mnoho vzruchu před brankami k vidění nebylo. Za zmínku stojí nepřesná střela hostujícího Černého a za domácí neuspěl nositel téhož jména mířící nad. Ve 28. minutě kosořický Grus rozběhl rychlý protiútok, posunul do strany na Adámka a ten okamžitě přihrával do vápna. Sabol se úspěšně dostal před svého strážce a podél brankáře vstřelil první branku zápasu. To byl však ze strany Kosořických pouze začátek. Už o šest minut později si Sabol poradil mezi dvojicí obránců a vyslal do úniku Macháče. Ten zpoza vápna směřoval míč na zadní tyč, kam zrovna dobíhal Sabol a bezpečně zvýšil na 0:2. O minutu později tentokrát hostující Kučera dlouhým míčem našel za obranou Macháče a ten chladnokrevně přehodil vyběhnuvšího Manžela. Hosté byli i nadále při chuti. V další šanci však vrutický brankář včas vyběhl a střelu Sabola po Černého přihrávce vyrazil do bezpečí. Do konce prvního poločasu se hráči Kosořic snažili držet míč krátkými přihrávkami. Domácím se však ve 42. minutě podařilo získat míč Šlédrem, jenže tvrdou ránu Černého vytěsnil Pokorný nad branku.

Do druhého poločasu vykročili lépe Kosořičtí, kteří zahrozili již po pěti minutách hry. Macháč se Sabolem vybojovali míč pro Gruse, jehož centr usměrnil Macháč pouze do brankářovy náruče. Hráči Kropáčovy Vrutice se v dalších minutách snažili zkorigovat, ale defenzíva hostí sbírala většinu míčů směřující před branku. Domácí to zkoušeli také ze střední vzdálenosti, Pokorný však nemusel vážněji zasahovat. S přibývajícími minutami domácí začali také více chybovat v rozehrávce, to však platilo i v podání Kosořic. Diváci tohoto střetnutí tak sledovali fotbal mezi vápny. Až v závěrečných minutách zahrozil tvrdou ranou Niklfeld a tentýž hráč následně přihrával i před branku, ale vrutický brankář byl obezřetný. Do závěrečného hvizdu hosté kontrolovali hru. Pokud se naskytla možnost rychlého brejku, většinou se Kosořičtí pohybovali v postavení mimo hru, což signalizoval i asistent na pomezí.

• Branky: 28. a 34. Sabol, 35. Macháč
  • Rozhodčí: Nejedlo - Bezucha, Lafek