téma * Přípravné zápasy na jarní část sezóny
Vydáno dne 09. 01. 2007 (2116 přečtení)

Uvnitř článku jsou předběžně dohodnutá utkání zimní přípravy (samozřejmě může dojít ještě k úpravám). Volné termíny jsou zatím v jednání.

4.3.2007 Neděle 10:00 Loučeň (I.B tř.) - Kosořice Hořátev 1:1

Sokol Kosořice - Trnavan Rožďalovice 1:3 (0:0)
Sestava: Kortus (45. Nekovář) - Bašus (45. Lener), Dědek, Boháček, Štecher - Sedláček, Adrian, Voleman, Antoš - Hrechko, Darmoš

V prvním přípravném utkání hraném na umělé trávě se hrál svižný fotbal s mírnou převahou Kosořic, ale bez gólového efektu. Na utkání byl vidět začátek přípravy obou mužstev, kdy se nabírá hlavně fyzická kondice.
Ve druhé půli se ujali Kosořice vedení 1:0 brankou Antoše technickou střelou k tyči. Hosté potrestaly hrubky domácí obrany třemi brankami.

Pěnčín - Sokol Kosořice 4:2 (1:1)
Sestava: Kortus - Bašus, Černý, Dědek (45. Tětek) , Štecher - Boháček, Sedláček, Adrian (45. Bejda), Voleman - Macháč, Antoš (45. Darmoš)

Ve druhém utkání zimní přípravy jsme odehráli v Jablonci s mužstvem Pěnčína, které hraje stejnou soutěž jako my. V prvním poločase měli více ze hry domácí, kteří se lépe vypořádali s terénem, lépe kombinovali a dostávali se častěji do šancí. Z ojedinělého protiútoku po nezištné přihrávce Antoše skóroval Macháč. Domácí v poslední minutě prvního dějství vyrovnali.
Ve druhém poločase byl rozdíl ještě větší. Domácí nás přehrávali ve všech směrech. Největší rozdíl byl s prací s míčem, kdy jsme si nedokázali přihrát. Opět jsme v obranné činnosti propadli. Druhou branku vstřelil Darmoš z pokutového kopu. Jediný, kdo snese přísnější měřítko byl gólman Kortus.

Sokol Kosořice - Bělá p/Bezdězem 2:2 (1:0)
Sestava: Majzlan - Tětek, Boháček, Sedláček, Štecher - Adrian, Bejda, Antoš - Voleman, Dědek (45. Šafář), Darmoš

Utkání hrané za silného větru přineslo průměrný fotbal, my jsme nastoupili opět nekompletní s dvěma zraněnými hráči. V prvním poločase jsme nedotáhli několik slibných příležitostí, přesto jsme šli do vedení brankou Bejdy.
Hned v úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky neproměnil Štecher stoprocentní šanci a poté jsme opět po hrubých chybách poslali hosty do vedení. V 75. minutě po spolupráci Bejdy, Adriana a Antoše posledně jmenovaný srovnal na konečných 2:2. Nebyl jsem spokojen s přístupem hráčů k utkání, děláme stále stejné chyby a ani nasazení není takové jaké bych si představoval. Chybí konkurence v týmu.

Byškovice - Sokol Kosořice 2:2 (2:2)
Sestava: Kortus - Sedláček, Černý (70. Zahrádka), Dědek, Antoš - Boháček, Adrian, Bejda, Voleman - Macháč (80. Štecher), Darmoš
Branky: vlastní, Voleman

V dalším utkání jsme nastoupili v Neratovicích proti týmu Byškovic, účastníkovi I.B třídy, který myslí na postup.
Utkání začalo pro domácí více než dobře. V první minutě po rohovém kopu nikým nekrytý hráč hlavou poslal Byškovice do vedení. Domácí byli při chuti a tlačili se do útoku. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a po rozehraní trestného kopu Macháčem si dal obránce vlastní gól. Poté jsme zatlačili domácí dobrou kombinací a po jednom rychlém brejku poslal Bejda kolmou přihrávku na Volemana a ten po sólu prostřelil brankáře a poslal hosty do vedení. Další dobré příležitosti nevyužili Darmoš, Adrian, Boháček a Macháč. Tým Byškovic vyrovnal z pokutového kopu, který viděl snad jen rozhodčí. Ve druhém poločase se hrálo nahoru - dolů, ale střelci už nenašli recept na překonání obou gólmanů. Opět jsme nastoupili nekompletní, s několika zraněnými. Hralo se na umělé trávě s menšími rozměry.

Sokol Kosořice - SK Luštěnice 4:0 (0:0)
Sestava: Majzlan (46. Kortus) - Štecher (46. Sedláček), Šafář, Dědek, Antoš - Boháček, Černý (25. Voleman), Adrian, Král - Macháč (70. Zahrádka), Darmoš
Branky: 2x Darmoš, Boháček, Král

Poprvé v zimní přípravě jsme vyzkoušeli trávník na Lipníku a okusili i první výhru.
V první půli hrané za silného větru byl k vidění vyrovnaný fotbal s více šancemi na straně domácích. Hostující celek několikrát podržel brankář Vlk i s pomocí tyče. Luštěnice hrozily z brejků, po jednom z nich vyběhnuvšího Majzlana přeloboval útočící hráč vedle branky.
Ve druhém poločase pomohl příchod Antoše do útoku, kde projevil fotbalové zkušenosti. Branky začaly padat hlavně po kombinacích z pravé strany. S přibývajícím časem se projevila větší zkušenost našeho mužstva, do kterého přišel na zkoušku Marcel Král z Bělé pod Bezdězem a podal velmi solidní výkon. V zadních řadách byla znát přítomnost zkušeného Pavla Šafáře. Zápas na trávě splnil účel, i když stále se potýkáme s řadou zraněných hráčů.

SK Lysá n/L. - Sokol Kosořice 2:0 (1:0)
Sestava: Kortus (46. Majzlan) - Bašus, Šafář, Boháček, Sedláček - Voleman, Adrian, Bejda, Král - Macháč (70. Zahrádka), Darmoš

S účastníkem I.B třídy jsme měli od začátku územní převahu, vytvářeli jsme si šance, ale buď malým důrazem nebo zbrklostí v pokutovém území jsme bohužel neskórovali. Domácí spoléhali hlavně na brejky. Po rozehraní trestného kopu a chybě Bašuse šli domácí do vedení.
Ve druhém dějství spoléhala Lysá na obranu a do zhuštěné obrany jsme se těžko dostávali. Naše šance jsme opět neproměnili, domácí z nevinné akce po nedůslednosti Bašuse s Volemanem střelou k tyči zvýšili vedení na 2:0.
V této době už nám chyběla organizace hry, domácí si už vítězství pohlídali. Lysé výborně zachytal gólman. S tímto soupeřem bychom měli vyhrávat. Chybí větší zaujetí mužstva, někteří hráči nenaplňují moje představy, chybí konkurence.

[Akt. známka: 2,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 56 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )