Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Novinky před startem nové sezóny
Vydáno dne 14. 08. 2009 (1330 přečtení)

V tomto článku se postupně dozvíte aktuality týkající se nového ročníku.

Aktualizace: 20. srpna 2009

Podíváme-li se na složení mužstva na novou sezónu, tak již nyní je jasné, že na podzim neuvidíme dva hráče z obranných řad. Lukáš Bašus se zranil během tréninku, ještě tentýž den odborné vyšetření prokázalo přetrženou achilovku a tedy i okamžitý chirurgický zákrok. Svou bohatou fotbalovou kariéru po nelehkém rozhodování ukončil Tomáš Poslt, stabilní pilíř kosořické obrany. Důrazný obránce, silný v hlavičkových soubojích a v čistém odebírání míčů už bohužel nebude noční můrou soupeřových útočníků. Výbor tímto Tomášovi děkuje za vynikající reprezentaci kosořické kopané.

V našem klubu bude nadále působit Martin Mosiurczak, jehož hostování z FC Trnavan Rožďalovice se změnilo v přestup. Stejně tak i Václavu Dušičkovi, který však míří opačným směrem a stal se definitivně hráčem Sokola Luštěnice. Také Milan Dědek už není hráčem Kosořic, přestoupil do FK Loučeň. Novými tvářemi v mužstvu jsou Martin Maška, jenž se stal hráčem Sokola Kosořice z Čechie Čejetice a na hostování z SK Kosmonosy Petr Janák. Staronovou posilou jistě bude Martin Sabol z FK Mladá Boleslav na půlroční hostování. Jan Hybler se po absolvování přípravy v Kosořicích vrací zpět do Žerčic. Působení v SK Kopaná Karbo Benátky nad Jizerou si o další sezónu prodlouží Aleš Kořínek, v FK Mladá Boleslav Michal Malík a Zdeněk Batala nejspíš v mužstvu Sokola Luštěnice. Za Sokol Pěčice bude v následující sezóně nastupovat Miloš Vavrik a rezervu SK Rejšice posílí Jan Lener. Do začátku nové sezóny se podařilo dojednat hostování Jaroslava Michala do 30.6.2010.

Zároveň proběhla aktualizace soupisky včetně profilů jednotlivých hráčů.

Zatím tou nejzásadnější novinkou je přeřazení Kosořic a všech boleslavských mužstev z loňské skupiny "B" do skupiny "C". Od nové sezóny budou kluby z Boleslavska nastupovat proti týmům z Nymburka, družstva z Mělnicka nadále zůstávají ve skupině "B". Pro Kosořice nebudou nové týmy pouze ze sousedního okresu, po sestupu Kropáčovy Vrutice a Skalska je střídají první a čtvrté mužstvo z okresního přeboru - Bělá pod Bezdězem a Krnsko. Rozlosování na podzimní část sezóny již najdete na našem webu, články z loňské sezóny byly vloženy do archivu (viz. Uplynulé sezóny).
Se změnou soupeřů souvisí i zrušení tří přípravných utkání, jako náhrada je zatím zápas s Horními Měcholupy "B".