Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Reportáž ze soustředění
Vydáno dne 09. 02. 2010 (1321 přečtení)

Kosořice se na začátku mrazivého ledna začaly připravovat na druhou část sezóny. Po čtyřech trénincích v dobrovickém parku vyrazili hráči s realizačním týmem na soustředění do penzionu v Osečné.

Jako první do penzionu dorazili oba kuchtíci - Míla Zahrádka se synem Vojtou a hned se dali do díla. Po příjezdu a ubytování všech posádek se podávala večeře, uzené maso s bramborovým knedlíkem a špenátem. Poté všichni byli seznámeni s časovým harmonogramem na jednotlivé dny. Ve společenské místnosti byla jídelna a součástí byl také sál s pinpongovým stolem a kulečníkem, kde se trávila většina volných chvil.
Druhý den po snídani formou švédských stolů se hráči úderem desáté hodiny sešli před domem k zahájení tréninku. Nejprve trenér všem ukázal trať, kterou se každé ráno začínalo a poté jsme se přesunuli do lesa na zasněžené stoupání. Svižný výběh dal nohám pořádně zabrat a po skončení se šlo na zasloužený oběd. Poté následoval odpočinek před druhou fází, která začínala v 15 hodin. Tu tvořily dva okruhy v rychlejším tempu a po lehčí večeři hráči zakončili "pracovní" den v místní školní tělocvičně. Večer bylo připraveno ještě něco "na zub" a zbytek dne už byl v režii odpočinku či volné zábavy.
Program jednotlivých dnů byl většinou stejný, v sobotu večer se však místo do haly jelo do nedalekého aquaparku v Liberci. Hodinu a půl zde každý strávil podle svého, někdo si dal pár temp v bazénu nebo několik sjezdů z tobogánu. Většina však zůstala převážnou část doby ve vířivce a někdo zkusil i páru.
V neděli dopoledne nás čekal poslední výběh, poté výborný oběd a hurá domů.

V průběhu soustředění ještě někdo dorazil, naopak někdo musel z různých důvodů zase odjet domů. Z pohledu zúčastněných hráčů se toto soustředění rozhodně povedlo. Na závěr bych chtěl za celý kolektiv moc poděkovat Milanu a Vojtovi Zahrádkovým za celodenní péči a výborná jídla.

Fotky: :: ZDE ::

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )