Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Detaily letní přípravy
Vydáno dne 30. 07. 2010 (2350 přečtení)

Fotbalisté Kosořic v uplynulé sezóně za pět minut dvanáct složili závěrečnou zkoušku a i pro příští ročník setrvají v I.B třídě. Zítra (7. července) po losovacím aktivu Středočeského krajského fotbalového svazu budou jednotlivé týmy znát své rozlosování na sezónu 2010/2011.

Aktualizace: 15. srpna 2010

:: Letní příprava  ::

17.7. So 17:00 Kosořice - Dobrovice "A" 2:3 krajský př.
24.7. So 17:00 Kosořice - Březno zrušeno okresní př.
28.7. St 17:30 Kosořice - Rožďalovice 2:1 I.B tř.
31.7. So 17:30 Kosořice - Pěčice 3:1 okresní př.
7.8. So 8:30 Turnaj Tišice - ZRUŠENO --- ---
15.8. Ne 17:00 Kosořice - Krchleby 2:0 okresní př.

Ostatní zápasy hrané v Kosořicích:

17.7. So 10:30 dorost FK MB "B" - Jablonec
12:30 dorost FK MB "D" - Jablonec
21.7. St 17:30 FK MB "B" - Meteor Praha
24.7. So 10:30 žáci FK MB "A" - Kladno
12:00 žáci FK MB "C" - Kladno
4.8. St

Dobrovice "B" - Sobotka

Kosořice - Dobrovice 2:3 (2:1)

Branky: 16. a 20. Sabol - 21. Kamenický, 50. Falta, 85. Boško
Kosořice: Majzlan (46. Dufek) - Grus, Štecher, Adámek (46. Briestenský), Sedláček (46. Brunát) - Tomášek (46. Kořínek), Mosiurczak, Sabol, Malík - Macháč (46. Darmoš), Kiceluk
Dobrovice: Kraus (46. Janura) - Kalíšek (46. Miškovský), Vladyka (46. Šulc), Pečínka, Hojsák - Falta, Tuma, Hrdina, Hnízdo, Jílek - Kamenický (46. Boško)

Kosořice si na úvod přípravy pozvaly velice kvalitního soupeře. Dobrovice ladící formu na krajský přebor v úvodu roli favorita nepotvrzovala, i když působila fotbalovějším dojmem, až na nepovedenou střelu Hrdiny mnoho nevymyslela. Domácí vstoupili do utkání bez většího respektu, už v šestnácté minutě šli po přihrávce Malíka a křižné střele Sabola do vedení. Neuběhly ani čtyři minuty a oba hráči se postarali o druhou branku Kosořic, Sabol tentokrát přehodil vyběhnuvšího Krause. Odpověď hostí byla bleskurychlá, domácí zeď zachytila míč z přímého kopu, po centru z pravé strany a hlavičce Kamenického už ne. Poslední slovo v prvním poločase měli domácí, ale Macháč po přihrávce Sedláčka mířil pouze do brankáře.
Ve druhém poločase poslal dobrovický trenér Šafář na hřiště osvědčené borce Miškovského s Boškem, kteří daleko více zaměstnávali kosořickou obranu. V 50. minutě domácí nepokryli nabíhajícího Faltu a ten podél brankáře vyrovnal. To už se hrálo převážně na jednu branku a Miškovský spálil minimálně tři tutovky. Pět minut před koncem nakonec vítězství na stranu favorita přiřkl Boško, kdy dobře zahraný rohový kop Jílka proletěl chumlem těl a následně ho za bezmocného gólmana uklidil dobrovický útočník.
Kosořice - Rožďalovice 2:1

Branky Kosořic: Kiceluk, Brunát
Kosořice 1. poločas: Dufek - Grus, Štecher, Adámek, Briestenský - Tomášek, Kučera, Sabol, Malík - Kiceluk, Macháč
Kosořice 2. poločas: Dufek - Brodský, Štecher, Adámek, Bašus - Vavrik, Mosiurczak, Madyar, Lener - Brunát, Darmoš
Kosořice - Pěčice 3:1 (2:1)

Branky: 12. a 55. Sabol (druhý pen.), 43. Kiceluk - 7. Kandráč P. (pen.)
Kosořice 1. poločas: Dufek - Kučera, Štecher, Adámek, Bašus - Grus, Malík, Sabol, Madyar - Kiceluk, Macháč
Kosořice 2. poločas: Dufek - Brodský, Štecher, Batala, Bašus - Vavrik, Mosiurczak, Sabol, Briestenský - Brunát, Darmoš
Pěčice: Pokorný - Kalužák, Havránek, Šulc, Bako - Bůžek, Tůma, Kučera, Konejl - Kandráč P., Kandráč J. (střídali Košťál, Toman a Novák)

Kosořice v dalším přípravném utkání přivítaly Pěčice, které se netají ambicemi na postup a střelecky jistě budou spoléhat na bratry Josefa a Pavla Kandráčovi. Právě Pavel již v sedmé minutě potrestal nedovolený zákrok brankáře v pokutovém území a s přehledem proměnil pokutový kop. Netrvalo však dlouho a z přímého kopu odpověděl přízemní střelou Sabol. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale šance se rodily hlavně před brankou hostujícího Pokorného. Obránci Pěčic měli problémy s dlouhými pasy, čehož domácí velmi často využívali. Po přihrávce Gruse ve čtrnácté minutě překonal Macháč gólmana, ale míč zachytil obránce ještě před brankovou čárou. Další akci domácích vymyslel Sabol, který přenesl hru na pravou stranu. Zde Grus oklamal obránce, zpětnou přihrávku však nezužitkoval Kiceluk. V závěru prvního dějství nakonec Kosořičtí strhli vedení na svou stranu. Kučera na polovině hřiště vystihl soupeřovu rozehrávku, sprintem se dostal až do vápna, kde tentokrát již Kiceluk nezaváhal.
Po změně stran oba trenéři promíchali sestavy, nadále však bylo na co koukat. V 55. minutě zahrál pěčický hráč rukou, rozhodčí Chrastina nařídil druhý pokutový kop zápasu a úspěšný Sabol zvýšil vedení domácích. O čtyři minuty později dostaly stejnou výhodu i Pěčice, ale tentokrát Dufek vystihl stranu a míč vyrazil. Do konce utkání už se stav utkání nezměnil, i když oba celky si ještě několik příležitostí vytvořily.
Kosořice - Krchleby 2:0 (0:0)

Branky: 48. Macháč, 54. Sabol
Kosořice: Majzlan (46. Dufek) - Grus, Štecher, Batala (46. Brunát), Adámek - Madyar, Sabol, Mosiurczak (20. Bašus), Malík - Macháč, Darmoš (60. Vavrik)

V poslední prověrce před mistovskými zápasy nezačali hráči Kosořic podle očekávání. V prvním poločase stojí za zmínku pouze Sabolova střela, kterou brankář vyrazil na spojnici tyče a břevna. Hosté se několikrát přesnou kombinací snadno dostali k soupeřovu vápnu, finalní fázi však už nedotáhli do úspěšného konce.
Nepřesvědčivý výkon nechali domácí po pauze v kabině a do druhého dějství vyběhli s větším nasazením. Již ve 48. minutě vyslal Darmoš do sóla Macháče, jehož střela otevřela skóre. O šest minut později se odražený míč po rohovém kopu dostal k Sabolovi, který slabší nohou mířil přesně k tyči. Další příležitosti už zůstaly bez využití, s přibývajícím časem Kosořičtí polevili a soupeř dvakrát orazítkoval tyč.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )