Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Po úvodním nezdaru bude chtít Mělník složit reparát
Vydáno dne 25. 08. 2010 (723 přečtení)

Hráči Kosořic mají za sebou úspěšný vstup do nové sezóny díky vítězství 1:0 nad Kropáčovou Vruticí. Předloni viděli diváci v Kropáčově Vrutici pět branek, v neděli byl jediným střelcem Kiceluk.

Další vítěz okresní přeboru hostí v sobotu kosořické fotbalisty. Klub FC Mělník se v posledních letech vrací na výsluní, od sezóny 2007/2008 každý rok postupuje ze IV. třídy stále výš. Uvidíme, zda v letošní sezóně se mělnický klub vyhoupne do I.A třídy. Až na utkání Kosořic s Kropáčovou Vruticí los proti sobě svedl Boleslavsko x Mělnicko, a že nebylo o branky nouze. V prvním kole zajížděl FC Mělník do Dlouhé Lhoty, odkud si přivezl porážku 1:4. Domácí do poločasu odskočili na rozdíl tří branek, po změně stran viděli diváci ještě po jedné brance na každé straně. Na soupisce soupeře figuruje několik ligou prověřených hráčů. Rozdíl mezi oběma kluby najdeme i v zázemí. Zatímco Kosořice disponují pouze "A" týmem a starou gardou. Mělnický klub se může pochlubit třemi hracími plochami a mužstvy všech věkových kategorií včetně několika týmů něžného pohlaví.