téma * Kosořice po roční pauze míří na derby do Rejšic
Vydáno dne 07. 10. 2010 (663 přečtení)

V minulém kole se ke kosořickým střelcům Kicelukovi s Macháčem přidali i Malík se Sabolem. Nápor domácích přetavil už ve 4. minutě ve vedoucí branku Kiceluk.

O další branku se postaral Malík a na 3:0 zvyšiloval již po půlhodině hry Sabol. Utkání s Vysokou vypadalo na jednoznačný průběh. Po změně stran hosté do 81. minuty snížili na rozdíl jediné branky, dělba bodů se nakonec nekonala. Kosořická tvrz tak stále odolává nájezdům soupeřů, platí to však i obráceně. Hřiště soupeřů jsou zatím pro Kosořice zakleté, doposud tam nezískaly ani bod.
Tuto sobotu od 16 hodin se pokusí o nápravu, v sousedském derby však hostí Rejšice. Postavení v tabulce při střetnutí těchto soupeřů nebývá podstatné. Poslední vzájemné duely skončily vždy smírně. Nejprve na podzim skončilo utkání na domácím hřišti bez branek a jarní odveta pak 1:1, kdy na Rysovu branku z přímého kopu odpověděl po faulu na Boháčka Mosiurczak z pokutového kopu. Na rozdíl od Kosořic už hráči Rejšic přivezli několik bodů zvenčí, ale také na domácím hřišti poznali hořkost porážky. Naposledy hrál soupeř v Dlouhé Lhotě, kde bez několika hráčů základní sestavy inkasoval hned šestkrát. Začátek druhého poločasu byl z pozice hostujícího týmu nejhorší, v rozmezí čtyř minut třikrát Šneidr lovil míč ze své sítě.