téma * Přechod na zimní čas ještě více posunul výkop
Vydáno dne 27. 10. 2010 (707 přečtení)

Poslední říjnový den se fotbalisté Kosořic představí opět na domácím hřišti. V rámci jedenáctého kola přivítají od 14:30 Bělou pod Bezdězem.

Obě mužstva mají shodný počet bodů a také úspěšnou sérii na domácím hřišti. Tvrz Bělé však minulé kolo padla, kdy osud zápasu vzal do svých rukovu dlouholthotský Zdobinský a v 83. minutě vstřelil vítěznou branku. Kosořičtí i přes dobrý vstup do utkání a díky vedoucí brance Macháče po prvním poločase vedli. Několik příležitostí zůstalo bez využití a po změně stran domácí vývoj utkání otočili. Hráči Kosořic se drží v horní polovině tabulky díky lepším výkonům z domácího prostředí a divácké podpoře.
Při pohledu na vzájemné duely v loňské sezóně se potvrzuje "neprůstřelnost" obou mužstev na domácí půdě. V podzimní duelu hosté opět jako první vedli zásluhovou Volemana, který nyní obléká dres soupeře. Po půlhodině hry ale domácí již vedli 2:1, pojistku třem bodům vystavil v 65. minutě Šulc. Jarní odveta, doslova a do písmene, byla zase v režii hráčů Kosořic, kteří v úvodních třiceti minutách nastříleli soupeři tři branky z kopaček Hrechka, Kořínka a Macháče. Na začátku druhého poločasu sice snížil Zahrádka, ale v 90. minutě navýšil na konečných 4:1 Darmoš.