Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Turnaj za účasti SG KOSO
Vydáno dne 18. 12. 2010 (831 přečtení)

Necelý týden před Vánocemi vyrazili hráči SG KOSO na halový turnaj do Bělé pod Bezdězem.

Samotná sestava se rodila velice těžko, když se řada hráčů z různých důvodů omluvila. V sobotu ráno se na srazu hlásilo osm hráčů včetně dvou posil z Jabkenic, konkrétně pánové Toman, Klíma, Repš, Vavrik, Drahota, Kalina, Nekola a Staněk.
Druhé utkání turnaje patřilo duelu Kosořice - Přepeře, který skončil nelichotivým skóre 0:6 v náš neprospěch. Soupeř byl na palubovce jako doma, lepším pohybem a kombinací ještě řadu šancí neproměnil. Po dvouzápasové přestávce se SG pokusila odčinit vysokou porážku. Ve vyrovnaném utkání si naši hráči připsali více příležitostí, ale i ty nejvyloženější gólem neskončily. Doksy dokázaly potrestat všechny nepřesnosti v rozehrávce a utkání tedy pro nás skončilo opět nezdarem. Jediným střelcem Kosořic v tomto zápase byl Vavrik. Kolem jedenácté hodiny naši změřili síly s dosud neporaženou Mimoní. Utkání bylo jednoznačnou záležitostí našeho soupeře po vítězství 7:0. V dalších dvou utkání již Kosořičtí inkasovali pouze dvakrát. Nejprve se Sobotkou prohráli 2:0, ve druhém klání se Skalskem dlouho drželi vyrovnaný stav zásluhou Nekoli. V závěru však inkasovali nešťastného "vlastence" a soupeř už si své vedení pohlídal. V posledním utkání s pořadatelem turnaje jsme hned na začátku utkání třikrát inkasovali v rychlém sledu. Hráči Bělé poté přidali ještě čtyři branky, na straně Kosořic se dvakrát prosadil Staněk.

I když jsme na tomto turnaji skončili bez bodu, je nutné všem hráčům poděkovat, že i přes velmi nepříznivé skóre nesložili zbraně a celý turnaj dohráli. Nutno podotknout, že většina mužstev nasadila hráče kolem 35 let a někteří se ještě aktivně pohybují v krajských soutěžích.

Zde je k nahlédnutí několik fotek.

Výsledky celého turnaje:

Skalsko - Doksy 1:0 Přepeře - Skalsko 1:1