Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Hráčské přesuny v našem klubu
Vydáno dne 23. 08. 2012 (847 přečtení)

Den před startem prvního kola nového ročníku okresních fotbalových soutěží si ještě zmapujme změny jednotlivých mužstev.

Příchody: Po půlroční pauze došlo ke změně na velitelském můstku. Do funkce trenéra "A" mužstva byl jmenován Milan Adámek.
Již známou tváří je Tomáš Dufek, který se stává kmenovým hráčem Kosořic. Do konce roku bylo prodlouženo hostování Michalu Brejchovi z TJ Mirotice. Novými postavami v kosořickém dresu jsou do konce roku Gustav Andres z Dobrovice, Lukáš Pavlík z Dlouhé Lhoty, Václav Třískaz Akumy Mladá Boleslav a David Dufek z SKP Mladá Boleslav. K "A" mužstvu se z naší rezervy také připojili Miloš Vavrik a Jan Pavlíček.
K "B" týmu se nově připojili Petr Skokan a Jaroslav Zítka. Již jako kmenový hráči budou v "B" týmu pokračovat Tomáš Krucina a Jan Adámek. Na celou sezónu se prodloužilo hostování Filipu Krátkému ze Všejan.

Odchody:Po sestupu, jak to tak bývá, řada hráčů odešla do jiných klubů. Hostování u nás skončilo Antonínu Kicelukovi z Bezna, Vojtěchu Tomáškovi z Dobrovice a Miroslavu Zdražilovi z Bělé pod Bezdězem. Z kmenových hráčů zamířili na hostování Martin Sabol, který si minimálně do konce roku zahraje I.A třídu v Bělé pod Bezdězem. Do 30. června 2013 bude v Dlouhé Lhotě pokračovat Aleš Kořínek a Michal Malík zamířil do SK Rejšice. Po přestupu k nám zamířil následně Tomáš Dufek do konce roku do Sokola Pěčice. Smutnou zprávou je (snad) dočasné ukončení kariéry bratří Briestenských.
S dresem "B" mužstva se rozloučil Leoš Beňa a otazník visí také u dalšího působení Radka Outěřického.