Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Do Kostelního Hlavna až v neděli
Vydáno dne 05. 09. 2012 (1153 přečtení)

Vedení klubu vyhovělo žádosti Kostelního Hlavna a zápas třetího kola se místo soboty sehraje až v neději od 17 hodin.

Hráči Hlavna se řadí mezi tři kluby, které v této sezóně ještě neztratili ani bod. Naposledy v přestřelce s Řepovem vybojovali tři body až brankou ze 75. minuty. Navíc ještě hosté v 50. minutě prohrávali 3:1. V loňské sezóně skončili svěřenci trenéra Hanuše na výborném druhém místě, hned za suverénní rezervou Dobrovic. Hráči Kosořic okusili hořkost porážky hned ve druhém kole. Po bezbrankovém prvním poločasu se vše podstatné odehrálo v úvodu druhého dějství. Hosté z Benátek v rozmezí čtyř minut vstřelili dvě branky, na které domácí již nenašli odpověď. Šance na zvrat si Kosořičtí vypracovali v závěru zápasu, benátecký brankář ale udržel čisté konto až do závěrečného hvizdu.

Rezerva Kosořic na svém hřišti přivítala rezervu Bezna a svého soupeře nakonec porazila výsledkem 2:0. První pětačtyřicetiminutovka byla v režii domácích, kteří se střelecky prosadili pouze jednou zásluhou Darmoše. Druhý poločas nabídl trochu jinou podívanou. Kosořičtí polevili a soupeř se hnal za vyrovnáním. Naštěstí pro Kosořické Darmoš v 85. minutě pečetil na 2:0. V dalším kole cestuje "B" mužstvo do sousedních Luštěnic, kde nastoupí v neděli od 17 hodin. Náš soupeř má na svém kontě jednu výhru z minulého kola, jednu porážku a vyrovnané skóre 3:3.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )