Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Naše týmy přivezly zvenčí čtyři body
Vydáno dne 11. 09. 2012 (1092 přečtení)

Podzim na krku a tedy i postupné posunování času výkopu. Již tento víkend, kdy hrají obě naše mužstva v domácím prostředí, mají okresní fotbalové soutěže výkop již v 16.30 hodin.

Poprvé v letošní sezóně se o uplynulém víkendu dařilo více "A" mužstvu než "B" týmu. "Áčko" pokazilo Kostelnímu Hlavnu oslavy založení obce po těsné výhře 2:1. Hráči Kostelního Hlavna přitom z první šance šli do vedení, jenže hosté během šesti minut vývoj otočili. Tento stav platil i na konci zápasu, i když domácí několikrát Kosořické postrašili. Fotbalisté Kosořic tak doposud všechny získané body vybojovali na hřištích soupeřů. Ve čtvrtém kole narazí Kosořičtí na Krnsko, které v posledních dvou duelech vždy shodně nastřílelo tři branky a díky šesti bodům okupují sedmou pozici v tabulce. V uplynulém kole náš soupeř porazil na svém hřišti Řepov v poměru 3:1. Poslední vzájemný duel se datuje 29. května 2010, tehdy ještě v I.B třídě skončilo utkání smírně 1:1. O branku Kosořic se postaral Macháč.

Vedoucí pozice po minulém kole již nepatří rezervě Kosořic, jelikož loni sestoupivší Sporting Mladá Boleslav doposud nezaváhal. Naopak Kosořičtí v minulém kole remizovali v Luštěnicích a o jednu pozici v tabulce si pohoršili. Po prvním poločasu hosté prohrávali 2:1 a domácí mohli své vítězství pečetit ve druhém dějství, své šance však nevyužili. Po Darmošovi v prvním poločase se trefil deset minut před koncem ještě Krucina a Kosořičtí tak neprohráli ani ve třetím klání v sezóně. Po úvodním kole v Mukařově čeká "B" mužstvo další neznámá, v sobotu na svém hřišti přivítá nově vzniklou rezervu FK Horky nad Jizerou. Náš soupeř si zatím nevede vůbec špatně. Z devíti možných zápasů získal sice jen tři, ale Horky s vedoucím Sportingem prohrály pouze o gól a s Rejšicemi o dvě branky.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )