Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" mužstvo na sousedské derby
Vydáno dne 19. 09. 2012 (1118 přečtení)

Ve čtvrtém kole poprvé nebodovalo ani jedno naše mužstvo.

Hráči prvního týmu v domácím prostředí podlehli Krnsku po jednoznačném výsledku 1:5. Domácí v úvodu nevyužili slibné šance a naopak hosté v rychlém sledu mířili dvakrát do černého. S rychlou odpovědí na kosořické straně přispěchal Tříska, jenže po změně stran se prosazovali pouze hráči Krnska. Tento víkend bude Řepov hostit naše "A" mužstvo, výkop je v sobotu od 16.30 hodin. Výsledkově se u našeho soupeře střídá jasno a oblačno. V domácím prostředí hráli Řepovští pouze jednou a neúspěšně. Dvě vítězství si tedy připsali na hřištích soupeřů. Minulý týden si fotbalisté Řepova poradili s posledním Kněžmostem v poměru 0:3.

Také "B" mužstvo cestuje na hřiště soupeře, ale do Rejšic je to co by kamenem dohodil. Vzájemná bilance je po minulé sezóně vyrovnaná, obě mužstva využila výhodu domácího prostředí. Nejprve Kosořičtí prohráli venku 1:3 a v jarní odvetě vyhráli 3:0 po brankách Pavlíčka, vlastní Fortnera a Hájka. Náš soupeř neměl dobrý vstup do sezóny a se třemi body mu patří devátá příčka. Rejšičtí první vítězství zaznamenali před dvěma týdny v Horkách nad Jizerou, kde zvítězili 4:2. Minulý týden neuspěli na hřišti vedoucího Sportingu Mladá Boleslav a prohráli 3:1. Právě s Horkami prohráli minulý týden hráči Kosořic a nepomohla jim ani vedoucí branka Boháčka. Hosté v závěru vývoj utkání otočili z přímého kopu a vítězství navíc pečetili v poslední minutě do prázdné branky.