Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořické týmy hrají opět venku
Vydáno dne 26. 09. 2012 (630 přečtení)

Na konci září již podruhé opouští obě naše mužstva domácí prostředí a míří na půdu soupeře.

První mužstvo zajíždí do Kněžmosta, který po loňském vydařeném ročníku skončil šestý. Nyní je realita ovšem zcela jiná, po pěti kolech prozatím náš soupeř čeká na první body. V posledním klání viděli diváci boj o poslední příčku mezi Kropáčovou Vruticí a Kněžmostem. Domácí nakonec zvítězili a připsali si první tři body do tabulky. Kosořičtí čeká těžký úkol, jelikož motivace Kněžmosta pro zisk prvních bodů bude jiště o to větší. Neméně se jistě bude chtít ukázat také exkosořický Majzlan v soupeřově brance. Fotbalisté Kosořic museli hned dvakrát zkousnout vysokou porážku. Naposledy v Řepově, kde po dvaceti minutách prohrávali již 4:0. Stejným výsledkem začal také druhý poločas, ale místo zkorigování domácí ještě svůj náskok navýšili. Za stavu 5:0 přidal alespoň čestný úspěch pěknou brankou Vavrik. Duel nakonec skončil 6:1.

"B" mužstvo "cestovalo" do nedalekých Rejšic a utkání mělo jednoznačný průběh. Náš soupeř vyrukoval s Váňou a Kučerou z "A" mužstva, oba se střelecky podíleli na vítězství soupeře. Hráčům Rejšic vycházelo vše, na co sáhli a výsledkem nakonec byl debakl 8:0. Zápas je za námi a je potřeba se dívat dopředu. V dalším kole jede "B" mužstvo do Mladé Boleslavi na Astonku, která je domovinou Sportingu Mladá Boleslav. Ještě loni tým III. třídy dlouho nepoznal hořkost porážky, až v uplynulém kole. Rezerva Doubravy využila domácího prostředí a zvítězila 4:2.