Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořické týmy chtějí potvrdit výhry
Vydáno dne 18. 10. 2012 (1121 přečtení)

Úspěšnou misi mají za sebou oba kosořické celky z minulého kola, kdy vytěžily maximální počet bodů.

Zápas "A" mužstva s rezervou Mnichovohradišťského SK rozhodla jediná branka. Po bezbrankovém prvním poločase, kdy nebyla soupeři uznána branka z ofsajdové pozice, rozhodl o zisku bodů pěknou střelou Macháč ve druhém dějství. Vítězství si připsali také hráči Kněžmosta a Kosořičtí nadále zůstávají předposlední. Mužstvo Čejetic, jenž zavítá na kosořický pažit tuto neděli, okupuje devátou příčku se ziskem deseti bodů. Náš soupeř má za sebou smolný duel s Řepovem. Hráči Čejetic již po půlhodině hry vedli 3:0, přesto se šlo do kabin za těsného vedení hostujícího týmu. Domácí hned po změně stran vyrovnali, ale Řepovští v nastaveném čase vstřelili vítěznou branku. Naposledy si Čejetice připsaly plný počet bodů před měsícem proti Beznu, čeká nás tedy těžký duel.

Také naše rezerva po delší době uspěla. Proti poslednímu celku to rozhodně nebyla procházka růžovým sadem. Hosté šli sice na hřišti Skalska do vedení po trefě Heřmanského a vzápětí se v pokutovém území dobře zorientoval Darmoš - 0:2. Ještě v závěru poločasu domácí snížili a po změně stran i vyrovnali. Hráči Skalska ještě dokázali zareagovat na trefu Darmoše. Na gólové střely Krátkého a Hájka již odpověď nenašli. V dalším kole "B" tým přivítá na svém hřišti lídra soutěže z Obrub. Náš soupeř kromě dvou zápasů všechny zbylé duely vyhrál a s přehledem vede i ve střelecké produktivitě s 39 brankami. Doposud jedinou remízu si hráči Obrub připsali doma proti rezervě Rejšic. V utkání museli dotahovat dvoubrankové manko a zápas skončil výsledkem 4:4.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )