Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Jarní změny v mužstvech
Vydáno dne 29. 03. 2013 (789 přečtení)

Už v neděli nás čeká první ostrý start do jarních zápasů. Pojďme si přiblížit změny v našem klubu.

Příchody:
První změna se udála již počátkem letošního roku, kdy první mužstvo převzal trenér Radek Jireš. O půl roku déle u nás budou působit Ondřej Pokorný ze Sokola Pěčice a z boleslavské Akumy Václav Tříska. Z téhož klubu se Radek Kučera stává kmenovým hráčem klubu. Přínosem budou určitě hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží. Do konce léta přichází nové tváře a to Petr Niklfeld ze Sokola Dlouhá Lhota, Petr Pára ze Slovanu Lysá nad Labem a z FC Nemyslovice Petr Vonášek. Prozatím o půl roku déle si u nás zachytá David Dufek z SKP Mladá Boleslav. K "B" mužstvu se na přestup z SK Rejšice připojil Jiří Boháček. Dalším novicem u naší rezervy je Petr Kubín z SK Skalsko.

Odchody:
V rámci výměny bude Tomáš Dufek do konce sezóny působit v Sokolu Pěčice a Martinu Sabolovi bylo povoleno hostování v SK Bělá pod Bezdězem.

Mezi možné příchody k "B" týmu můžeme zařadit ještě Stanislava Pačaje z FC Horky nad Jizerou.