Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * S Velikonocemi startují také mistrovské soutěže
Vydáno dne 27. 03. 2013 (636 přečtení)

Až patnácté kolo okresního přeboru odstartuje druhou polovinu sezóny. Minulý týden bylo celé první jarní kolo odloženo.

Kosořické čeká cesta do Benátek, kde se s místní rezervou střetnou o první body na umělé trávě. Výkop je plánován v neděli od 15 hodin. Fotbalisté Kosořic sehráli pět přípravných zápasů, v konfrontaci s týmy ze stejné či vyšší soutěže jsme však neuspěli.
Podzimní střetnutí rozhodli hráči Benátek na začátku druhého poločasu v rozmezí čtyř minut. I přes několik slibných šancí se domácím skórovat nepodařilo a první zápas v okresním přeboru skončil pro naše barvy neúspěšně. Oba týmy dělí v tabulce pět míst a stejný počet bodů.

Fotbalisty rezervy čeká ostrý start až příští týden. Tento víkend mají naplánované přátelské utkání v Jabkenicích se startem v sobotu od 15 hodin.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )