Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Jaro začíná také pro "B" mužstvo
Vydáno dne 04. 04. 2013 (1169 přečtení)

Příznivci kosořické kopané se mohou těšit tento víkend na první vystoupení hráčů v domácím prostředí. V sobotu také vstupují do jarnícho bojů fotbalisté rezervy.

Hráči "A" mužstva odstartovali jaro zápasem na umělé trávě v Benátkách nad Jizerou. V duelu s místní rezervou branka za devadesát minut hrací doby nepadla, i když Kosořičtí k ní měli daleko blíže. Kosořičtí musí proměnit své šance v dalším utkání, jelikož v minulém kole bodovala mužstva nacházející se v tabulce pod námi. Do kosořického areálu v neděli zavítá celek Kostelního Hlavna, který v jarní premiéře remizoval doma s Řepovem 1:1. Podzimní zápas nabídl zajímavou podívanou hlavně v úvodní čtvrthodině hry, kdy padly všechny branky. Domácí se sice v sedmé minutě ujali vedení, jenže fotbalisté Kosořic zásluhou Heřmanského a Macháče vývoj utkání otočili a tímto výsledkem duel nakonec i skončil.

O den dříve ale ve stejný čas jako "A" mužstvo, tedy v sobotu od 16.30 hodin, startuje druhá polovina sezóny i pro rezervní tým. "B" mužstvo sehrálo pouze dvě přípravná utkání, ale ani jednou neprohrálo. V generálce si naši fotbalisté na Loučeni poradili s Jabkenicemi, které porazili přesvědčivě 5:1. V sobotu přivítají Mukařov, kde byla na podzim k vidění pořádná přestřelka. U našeho vítězství 7:4 výrazně asistovali svými hattricky Darmoš s Krátkým. První branku na podzim za Kosořice vstřelil Skokan.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )