Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Dohrávka již tuto středu
Vydáno dne 06. 05. 2013 (623 přečtení)

Tuto středu je na pořadu dne dohrávka úvodního jarního kola, které bylo odloženo kvůli nepříznivému počasí.

Jako souboj celků ze dna tabulky se dá označit náš duel s posledním Beznem. V nedělním utkání náš soupeř nestačil na Kropáčovu Vrutici a prohrál 2:3. Ve středu 1. května se předehrávalo utkání 25. kola Krnsko - Bezno "A", v němž tentokrát hosté zabrali a zaslouženě obrali Krnsko o všechny body po výsledku 2:5. Podzimním zápasem v Bezně započala kosořická štace v okresním přeboru. Kosořičtí do 80. minuty vedli 0:2 po brankách Macháče s Třískou a skóre mohli ještě navýšit. Místo toho však Martin Kolařík dvěma zásahy během pěti minut rozhodl o dělbě bodu.
Fotbalisté Kosořic si vyzkouší tzv. anglický týden a o víkendu opět doma přivítají rezervu Mnichovohradišťského SK. Půjde o další důležitý zápas, kdy se Kosořičtí budou snažit vzdálit se sestupovému pásmu. V posledním vzájemném klání se Kosořickým podařilo zvítězit 0:1 brankou Macháče, čímž ukončili čtyřzápasový bodový půst. Jarní výsledky hráčů rezervy Mnichova Hradiště jsou střídavé, prozatím tři utkání vyhráli a tři prohráli.

Fotbalisté rezervy sehráli derby s nedalekými Rejšicemi. Gólová přestřelka vyzněla lépe pro domácí, kteří nakonec zvítězili 5:3 po hattricku Libora Boháčka a po jedné brance přidali Jiří Boháček s Pavlíčkem. Domácí tak odčinili vysokou porážku z podzimu, kdy v Rejšicích podli vysoko 8:0. Kosořičtí tak z pěti jarních duelů prohráli pouze jednou, v ostátních naplno bodovali. Hráči rezervy hrají v sobotu od 17 hodin opět doma a přivítají lídra soutěže. Boleslavský Sporting má o deset bodů více než my a v soutěži prozatím klopýtl pouze jednou. Vzájemný duel na Astonce se pro Kosořické nevyvíjel špatně. Hosté po prvním poločase po zásluze vedli 0:1 brankou Darmoše, i když skóre mohl být i vyšší. Ve druhém poločase však domácí stav otočili, hosté stihli ještě Darmošem vyrovnat, jenže poslední slovo měli opět hráči Sportingu. Ti tak zvítězili 4:2.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )