Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Startuje letní příprava
Vydáno dne 15. 07. 2013 (2094 přečtení)

Koncem srpna začínají mistrovské soutěže "A" mužstvu i rezervě. V tomto článku se dočtete o přípravných utkání jednotlivých mužstev.
Aktualizace: 18. srpna 2013

:: Letní příprava  ::

24.7. St 18.00 Kosořice - Luštěnice "A" ZRUŠENO I.A tř.
28.7. Ne 18.00 Kosořice - Rožďalovice 3:2 okresní př.
3.8. So 18.00 Kosořice "B" - Horky n/Jizerou "B" 4:7 III. tř.
4.8. Ne 18.00 Kosořice - Chotětov 7:1 III. tř.
10.8. So 10.30 Kosořice - Řepín 0:2 I.B tř.
10.8. So 15.00 Kosořice "B" - Struhy 3:0 III. tř.
17.8. So 10.30 SKP Ml. Boleslav - Kosořice 0:5 III. tř.
17.8. So 17.00 Kosořice "B" - Sporting MB 3:3 III. tř.

Ostatní zápasy hrané v Kosořicích:

20.7. So 10.00 dorost FK MB "17" - Liberec
12.00 dorost FK MB "16" - Liberec
27.7. So 10.30 Dobrovice "B" - Libice n/Cidlinou - ZRUŠENO

Kosořice - Rožďalovice 3:2 (2:0)
Branky: 2x Macháč, Bašus
Kosořice: Pokorný - Tříska, Maška, Pára, Bašus - Grus, M. Adámek, Niklfeld, Kučera - Macháč, Tomíček (střídali Dufek, Darmoš, Štecher, Vonášek, J. Adámek)

Tradiční příprava proti Rožďalovicím se odehrála za úmorného vedra. V úvodu se s klimatickými podmínkami lépe sžili domácí, akce Macháče s Niklfeldem nebo průnik Gruse ještě brankou neskončily. Ve 20. minutě Tomíček, novic v kosořickém dresu přihrál do vápna Niklfeldovi. Ten zkušeně obešel brankáře a z úhlu předložil míč nabíhajícímu Macháčovi - 1:0. Karta se obrátila v závěru zkráceného prvního poločasu, kdy více šancí měli hosté. Střely z hranice vápna ani šance zblízka gólem neskončily. Naopak kosořický Kučera obral soupeře o míč a kolmicí vyslal Tomíčka do sóla. Domácí útočník si však na poslední chvíli předkopl míč, brankář ho vyrazil pouze k Macháčovi a ten se podruhé v zápase zapsal mezi střelce. Po změně stran domácí navýšili vedení. Bašus dlouhým nákopem ze 35 metrů orazítkoval spojnici břevna a tyče. Odražený míč se od zad gólmana dostal až za brankovou čáru. Hráči Kosořic s přibývajícími minutami polevili a soupeř dvěma zásahy ještě snížil na rozdíl jediné branky. Domácí nakonec zvítězili. I přes nevyužitou tutovku J. Adámka, který odražený míč brankářem trestuhodně přestřelil vysoko nad.
Kosořice - Chotětov 7:1 (4:0)
Branky: 2x Sabol, 2x Tomíček, Grus, Adámek, Konečný
Kosořice: Pokorný - Sedláček, Maška, Pára, Tříska - Grus, Adámek, Niklfeld, Vonášek - Konečný, Sabol (střídali Dufek, Kučera, Tomíček, Macháč)

Od úvodního hvizdu druhého přípravného duelu Kosořičtí drželi otěže hry pevně ve svých rukou. Už v šesté minutě otevřel skóre Grus po akci Sedláčka s Konečným. Vzápětí navýšil vedení domácích Adámek, jenž se uvolnil kolem dvou hráčů a podél brankáře poslal míč do sítě. Akci tří Martinů zakončoval Konečný pouze do gólmana. Třetí zásah si ve 21. minutě připsal Sabol po Grusově centru. Ještě v závěru prvního poločasu se střelecky prosadil Tomíček. Až v úvodu druhého dějství si připsali první vyloženou šanci také hráči Chotětova, avšak bez gólového vyjádření. To už se hrálo za deště. Další minuty opět patřily domácím. Nejprve Grus nastřelil břevno a ještě několik šancí Kosořičtí nevyužili. Poté dostali hosté výhodu pokutového kopu, ale Dufek výborně vystihl záměr exekutora. Hráči Chotětova se přeci jen dočkali v 61. minutě. Ovšem domácí odpověděli nádhernou brankou Sabola, hlavičkou Konečného do protipohybu brankáře a úspěšným sólem pečetil na konečných 7:1 Tomíček.
Kosořice - Řepín 0:2 (0:1)
Kosořice: Pokorný - Sedláček, Maška, Pára, Kučera - Grus, Adámek, Niklfeld, Vonášek - Tříska, Sabol (střídali Dufek, Bašus, Štecher)

Domácí nastoupili proti soupeři z I.B třídy bez respektu a hned v úvodu nevyužil Sabol zaváhání řepínské obrany. Hosté se však oklepali a po čtvrt hodině hry zvýšili úsilí. Nejprve volný řepínský hráč hlavičkoval těsně vedle, o chvíli později opět osamocený hráč netrefil branku, ale do třetice se už hráči Řepína radovali. Po ztrátě míče na polovině hřiště hosté využili přečíslení Štruplem, který zakončoval do prázdné branky. Ve zbývajících minutách měli Kosořičtí více ze hry, jenže po chybách ve finální fázi se žádná výraznější šance nezrodila.
Po změně stran měl na hlavě vyrovnání Vonášek, ale po Grusově centru zamířil pouze do gólmana. V dalších minutách sledovali diváci vyrovnanou partii bez větších příležitostí. Nakonec hosté v závěru pečetili výhru, když využili skulinky v obraně.
SKP Ml. Boleslav - Kosořice 0:5 (0:2)
Branky: 51., 57. a 67. Darmoš, 21. Černý, 26. Konečný
Kosořice: Pokorný - Bašus, Štecher, Pára, Kučera - Grus, Černý, Maška, Vonášek - Konečný, Sabol (střídali Dufek, Sedláček, Tříska)

Fotbalisté Kosořic v generálce na novou sezónu postrádali několik hráčů, přesto od začátku měli míč pod kontrolou. První šance na sebe nenechala dlouho čekat, po centru Sabola hlavičkoval Konečný těsně vedle. Hráči Boleslavi odpověděli hned vzápětí střelami Řípy a Žahourka. Ve 21. minutě však hostující Sabol využil chyby obrany, nastřelil sice tyč, ale dorážející Černý se již nemýlil. O chvíli později předvedli Kosořičtí akci na jeden dotek a osamocený Konečný s přehledem skóroval. Hosté v závěru prvního dějství polevili a soupeř nebyl daleko ke zkorigování. Nejblíže ke gólu měl Tomš, ale Pokorný míč odražený od tyče skryl v náruči.
Do druhého poločasu vyběhl i střídající Darmoš, jemuž boleslavské hřiště evidentně svědčilo. Už v 51. minutě po autovém vhazování Sabola si pokryl míč a z otočky propálil boleslavského gólmana. O šest minut později tentokrát Darmošovi přihrával Konečný a tvrdá rána zapadla přesně k tyči. Kosořický kanonýr zkompletoval hattrick v 67. minutě po přihrávce Černého mezi obránce a následné střele do odkryté branky. V 72. minutě Darmoš tentokrát nevyužil vyloženou šanci po přihrávce Sabola. Vedle mířil i Dufek po souhře s Třískou a o slovo se přihlásili také domácí. V poslední šanci neuspěl Žahourek zahrávající pokutový kop za faul, svou střelu poslal vedle branky.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5