téma * Mini žáky čeká soutěžní premiéra
Vydáno dne 11. 09. 2013 (668 přečtení)

Ve čtvrtém kole nové sezóny dochází poprvé ke změně času začátku utkání. Obě naše mužstva uvidíme na domácím hřišti a opět v uplynulém kole nenašla přemožitele.

Hráče "A" mužstva čekal zápas v Kropáčově Vrutici, kde se jim dlouhodobě nedaří. Nepříznivou bilanci hosté razantně narušili již v prvním poločase třemi brankami v rozmezí sedmi minut po dvou brankách Sabola a jedné Macháče. Po změně stran hosté žádnou branku nepřidali, ale ani neinkasovali. Lepší bilanci mají fotbalisté Kosořic s Čejeticemi, se kterými neprve doma remizovali 1:1 po zásahu Gruse z devadesáté minuty. A na jaře na půdě soupeře zvítězili 0:2 trefami Vonáška a Heřmanského. Kosořičtí se výhrou v minulém kole vyhoupli na čtvrtou pozici, hráči Čejetic zatím na vítězství čekají a s dvěma body jsou jedenáctí.

Hráči rezervy po prvním poločasu hráli taktéž v Kropáčově Vrutici s průběžným výsledkem 2:2. Jak se ukázalo, tak trefy Hájka a Darmoše byly z hostujícího tábora jediné a Kosořičtí už potřetí v řadě remizovali 2:2. Nyní se "B" mužstvo připravuje na zápas s rezervou Skalska, ve kterém padá mnoho branek. No posuďte sami, loni padlo v duelech těchto soupeřů 17 branek. Na podzim zvítězili Kosořičtí na půdě soupeře 3:5 po dvou brankách Darmoše a jednu přidali Heřmanský, Krátký a Hájek. Hráči Skalska se v jarní odvetě dokonale pomstili a vyhráli 2:7. Navíc všechny branky utkání vstřelil soupeř. Náš soupeř má i v současné době velké výkyvy ve výsledcích. Skalsko doma prohrálo s Luštěnicemi 2:7 a o týden později zvítězilo v Bělé 0:9.

V sobotu od 13 hodin se naši nejmenší hráči představí na hřišti SKP Mladá Boleslav, kde sehrají první mistrovský turnaj. Už ve středu mini žáci odehráli pohárový duel s Dobrovicemi. Podrobnosti připravujeme.