Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Přijďte v neděli podpořit mini žáky
Vydáno dne 18. 09. 2013 (649 přečtení)

Příznivci Kosořic byli ve čtvrtém kole svědky doposud nejhojnější podívané v této sezóně. Víkendové skóre 11:1 mluví za vše.

Fotbalisté "A" týmu se na tomto čísle podíleli výsledkem 6:1 proti Čejeticím. Byli to však hosté, kteří se již ve třetí minutě ujali vedení. Domácí hráči ale ještě do poločasového hvizdu vývoj otočili. Poté, co Kosořičtí vstřelili třetí branku, bylo na hřišti už jen jedno mužstvo. Střelecky se opět blýskl hattrickem Sabol a jednu branku přidali Malík, Niklfeld a jeden zásah byl vlastní gól. Hráči Kosořic se rázem vyhoupli na druhou pozici a jejich další soupeř, rezerva Dlouhé Lhoty je momentálně šestá, o tři body zpět. Náš soupeř v uplynulém kole podlehl Kropáčově Vrutici nejtěsnějším rozdílem. Jinak ovšem nováček soutěže už nasbíral dvě výhry a stejný počet porážek.

"B" mužstvo toužilo konečně v novém ročníku vyhrát. A lepší šanci dostat nemohli, když soupeř ze Skalska dorazil pouze s deseti hráči. Domácí od začátku obsadili polovinu soupeře a snažili se o rychlé vedení. Po dvou brankách Darmoše a jedné Vavrika s Pavlíčkem vedli na konci prvního poločasu již 4:0. Ve druhém poločasu Kosořičtí často chybovali a nakonec se ještě jednou prosadil Pavlíček. Hráče Kosořic nyní čeká cesta na půdu Doubravy a tedy tradiční výkop již ve 14 hodin. Tým Kosořic se posunul na šestou příčku a náš soupeř je ještě o dvě pozice výš. Minulou sezónu obě vzájemná utkání vyhrály Kosořice. Nejprve doma 4:2 a na jaře těsně 4:3.

Po prvním mistrovském turnaji na SKP Mladá Boleslav, kde naši hráči oba zápasy prohráli, se v neděli od 9 hodin představí doma. Minulý víkend žáčkové nejprve nastoupili proti Kostelnímu Hlavnu, kdy se po výsledku 6:1 o jediný náš úspěch postaral Jan Bartoň. Proti SKP naši hráči vstřelili po zásahu Jakuba Čerycha taky jen jednu branku a prohráli 7:1.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )