téma * "A" tým má spolu s Kněžmostem nejlepší obranu
Vydáno dne 25. 09. 2013 (678 přečtení)

Uplynulý víkend byl oproti předchozímu značně diametrální. Ani jedno z kosořických mužstev si nepřipsalo tři body, "A" mužstvo bralo jeden za remízu.

Ta se zrodila v Dlouhé Lhotě, kde Kosořičtí od 25. minuty vedli brankou Páry. Domácí vyrovnali ještě před koncem prvního poločasu. Ve druhém poločasu bylo šancí jako šafránu a utkání tedy skončilo nerozhodně 1:1. V dalším kole se naši hráči představí doma, kde se střetnou s Kosmonosy. Osmé mužstvo tabulky má na kontě šest bodů. Soupeř zvítězil jednou a to v prvním kole. V posledních třech duelech vždy remizoval, naposledy v Čejeticích 3:3. Vzájemné souboje s Kosořicemi vždy vítěze měly a to pokaždé domácí tým. Nejprve Kosořičtí na podzim zvítězili 3:0 brankami Macháče, Dědka a Darmoše. Poslední duel sezóny pak výhraly Kosmonosy v poměru 2:1, jedinou naši branku vstřelil Macháč.

Rezerva v minulém kole poprvé padla, v Doubravě prohrála těsně 2:1. První branku v sezóně zaznamenal Stehlík. Nyní čeká fotbalisty v domácím prostředí nový soupeř. Nově vzniklá rezerva Chotětova momentálně okupuje desátou pozici tabulky se čtyřmi body. Soupeř vyhrál zatím jednou s Bělou a v minulém kole si připsal bod ze hřiště Skalska.

Mini žáci hrající IV.B divizi mají tento víkend volno. Mladší hráči hráli přátelské utkání včera s Dobrovicemi a prohráli 4:17. Příští středu zavítá do našeho areálu tým Loučeně k dalšímu přátelskému utkání.