Datum: 27. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Mužstva Kosořic doma zatím stoprocentní
Vydáno dne 25. 09. 2015 (582 přečtení)

Avizovaný boj o čelo tabulky našim mužstvům nevyšel. V domácím prostředí se jistě pokusí o nápravu a zisk všech bodů.

V benáteckém areálu se "A" tým pokusil o zastavení bodového přísunu pro místní rezervu. Hned od začátku se však zápas vyvíjel úplně opačným směrem. Domácí už po čtvrt hodině hry vedli 2:0. Navíc hřiště postupně opouštěli zranění hráči Kosořic. Za stavu 4:0 alespoň kosmeticky upravil výsledek Niklfeld. Opět v neděli budou bojovat kosořičtí hráči o další body do tabulky, tentokrát od 16.30 proti Čejeticím. Soupeř si v minulém kole poradil s Beznem jasně 3:0 a jen tři body zaostává za Kosořickými. Na podzim v loňském roce skončil vzájemný duel remízou 2:2. Za Kosořické se dvakrát trefil Batala vždy po rohovém kopu. Jarní odveta skončila veseleji pro domácí, kteří zvítězili brankou z páté minuty.

Rezerva nastoupila již krátce po obědě v Doubrava proti místnímu "B" týmu. Domácí byli od úvodu nebezpeční, avšak bez gólového vyjádření. Dvěma slepenými góly tak hosté dokázali využít své brejky. V tomto zápasu se do střelecké listiny zapsali Jiří Boháček a Krátký. Domácí však dokázali vyrovnat a navíc v nastaveném čase rozhodčí daroval soupeři i vítěznou branku z pokutového kopu. Hráči Kosořic se nyní musí zaměřit na další duel, do našeho areálu přicestují fotbalisté Mukařova. Střetnou se týmy z opačných pólů tabulky. Soupeř v minulém kole prohrál doma s rezervou Bezna 1:3. V ročníku 2014/2015 skončil podzimní zápas nerozhodně 2:2, i když Kosořičtí hráli téměř celý zápas v oslabení. O obě branky se postaral Darmoš. Jarní odveta skončila vítězstvím domácích 3:2 góly Krátkého, Řeháka a Kaliny.

S velmi dobrou vizitkou se prezentují naši mini žáci, kteří již absolvovali třetí mistrovský turnaj. Za druhým Zdětínem zaostávají o pouhé čtyři body a naopak na třetí pozici mají náskok deseti bodů. Mistrovské turnaje pokračují až v říjnu.